21.04.2011 kell 18.00 Poegis kits Lote, tuues ilmale kolmikud: kaks sokku ja üks utetall. 

23.04.2011 kell 18.30 poegis meie vanem kits- Bente ja tõi ilmale suure soku poisi, kes on nüüdseks sarvedega. 

 

06.04.2010 kell 22.00 poegis meie vanem kits- Bente ja tõi ilmale kolmikud, kellest 2 on tüdrukud ja 1 poiss. Kitsemamma on tubli ja tallekestel läheb hästi. Kitsepoiss läheb müüki- nii et kes soovib saane tõugu sokku, siis võtke ühendust.

04.04.2010 kell 18.40 sündis meie talu esimene kitsetall, kes on kitsetüdruk. Poegis utt Lote ja talle oli see teine poegimine- meie talus esimene. 

Peale seda kui rott oli hävitanud ühe lõvilaka pesakonna, ilmus meie õuele ei tea kust üks väike kondine kollase-valge kirju kassike, paar päeva pages ta meie suure koera eest kuni leidis peavarju just küülikulaudas ja muidugi oli tema esimeseks saagiks rott! Esimestel päevadel ei lasknud kedagi endale ligi, kuid nüüd oleme sõpradeks saanud. Mina olen tänulik, et ta rotte hävitab ja küllap on temagi minule tänulik, et tal on nüüd koht kus elada. Arvatavasti on ta poiss ja nimeks sai Näutsik.

Need on meie kaks vahvat koera. Väiksem valge on härra MOPSI, tema on pensionär, umbes 15 a. vana. Suurem oranž nimega ROKI on aastane, teeb alles poisikeste tempe ja käib vahel sellega vanale pensionärile närvidele.

2009 kevade uued asukad on kaks saane tõugu kitse- Bente ja Lote. Talus eelkõige oma maitsva ja tervislikku piima tõttu aga ka muidu huvitavad loomad.

Kanad ja kuked on talus olnud alati, eks ikka seetõttu et kollased munad oleks alati käepärast võtta.